ІІ тиждень. Увійдіть за покликанням
https://drive.google.com/file/d/1Ft3rmvxk5cub2K69WTbfr2duCF8JqQdB/view?usp=sharing
Завдання
на 11.01.2021
7 клас географія
Опрацювати 25 параграф .
Завдання:
-письмово виконати у зошиті завдання 4,5 с.125;
-виписати з тексту параграфа імена мандрівників, які відкрили вбо
досліджували Австралію (в хронологічній послідовності );
- на контурну карту нанести елементи берегової лінії Австралії.
7 клас геометрія
Опрацювати п.8
1.Вивчити І (теорема 8.1) та ІІ (т.83) ознаки рівності трикутників,
означення та властивість
серединного перпендикуляра.
2.Виконати впр.№160, №161,№170
Історія України.
Параграф підручника 12. Тема : " Розвиток руських князівств у часи
дроблення Русі- України." Скласти таблицю на сторінці 60 тема "
Розвиток руських князів у часи дроблення Русі-України" записати таблицю в
зошиті.
Інформатика.
Тема " Формування об,єктів електронної книги". Практична робота сторінка 115.
Трудове навчання
Доброго дня ! Вітаю вас з початком Д.Н.. Ось розробка уроку по нашому новому проєкту. Додаю презентацію. Обов"язково перегляньте!
Тема: Визначення технологічної послідовності виготовлення виробу
Мета: Навчальна: ознайомлення з
технологічною послідовністю виготовлення виробу; формування вміння виготовляти
виріб;
Розвиваюча: розвиток творчих здібностей учнів, їхніх естетичних
смаків, уваги, точності під час виконання практичної роботи.
Виховна: виховання бережливого ставлення до виробу;
Інструменти та
матеріали: голка, нитки, ножиці,
папір, клей, таблиця «Правила безпечної праці», кольорові фішки, зображення
гори.
Тип уроку: урок застосування умінь та
навичок(урок – практична робота)
Хід уроку:
I. Організація учнів до уроку
Створення позитивного
емоційного настрою учнів. Вправа «Урок
починається з усмішки»
Учитель пропонує учням
стати в коло й узятися за руки.
Діти, мабуть, я не
відкрию вам таємниці: дружба починається з усмішки. А ви всі — друзі, чи не так? Усмішку можна дарувати. Я до вас
усміхнулась — вам
стало приємно? А тепер подаруйте усмішку одне одному. А ще я, потискуючи руку,
передаю вам заряд успіху на занятті, а ви передайте його по колу одне одному.
Отже, сподіваймося, що успіх у наших руках!
II. Актуалізація опорних знань учнів
« Запитальний
ряд»
♦ Над
якою темою ви працювали на попередньому занятті?
♦ Що нового дізналися під час вивчення теми?
♦ Пригадайте та назвіть етапи створення творчого проекту.
Вправа «Вершина знань»
На дошці прикріплено
плакат, на якому зображено гору, зафарбовану різними кольорами. Учитель
пропонує учням за допомогою кольорових фішок оцінити свій рівень знань з теми,
прикріпивши їх на тій частині гори, яка відповідає їхньому рівню: підніжжя —
початковий, середина — середній, між серединою та вершиною — достатній, вершина
— високий. Учні прикріплюють фішки до зображеної гори.
Гра «Світлофор»
Діти, я пропоную вам
трішки розім'ятися і пограти в гру «Світлофор». Я зачитуватиму певні відомості про проектну діяльність,
а мій помічник (заздалегідь обраний і проінструктований учень) даватиме
на них відповіді (як правильні, так і неправильні). Ви за допомогою
сигнальних карток будете погоджуватися зі мною або не погоджуватися. (Якщо
учні згодні зі словами однокласника, вони піднімають зелену картку, якщо не
згодні — червону.)
Орієнтовні запитання
вчителя
♦ Що необхідно зробити для вдалої реалізації творчого
задуму?
♦ На якому етапі творчого проекту проводять аналіз
виробів-аналогів?
♦ Про яку вимогу до виготовленого виробу йдеться: «Виріб
має бути потрібний споживачеві»?
♦ Яку роботу слід виконати на технологічному етапі?
III. Мотивація навчальної діяльності
учнів. Оголошення теми, мети заняття.
З давніх – давен люди прагнули вдосконалювати свою працю,
вдосконалити свої знаряддя праці для виготовлення різних виробів. І незважаючи
на стрімкий прогрес техніки, сьогодні ручна обробка, виготовлення та оздоблення
з різних матеріалів та корисних речей цінується високо серед людей та
суспільства.
IV. Практична робота
Вступний інструктаж
Визначення технологічної
послідовності виготовлення виробу.
Запис технологічної картки згідно вимог у вигляді
таблиці.
Критерії оцінювання:
правильна послідовність дій та відновідно правильний підбір інструментів та
матеріалів, охайність.
Повторення правил
безпечної праці та санітарно-гігієнічних вимог під час роботи на уроці
трудового навчання.
Початок роботи над
виготовленням обраних виробів.
Поточний
інструктаж
Учні працюють над виготовленням виробу. Учитель консультує,
звертає увагу на недоліки в роботі та способи їх виправлення, відстежує роботу
над проектом, заохочує до роботи.
Заключний
інструктаж
Вчитель перевіряє правильність виконання практичної
роботи.
V. Підбиття підсумків заняття
Рефлексія
Учитель підбиває підсумки діяльності учнів на занятті,
пропонує їм відповісти на запитання.
Чи плідним було для вас це заняття?
Якщо хтось із учнів вважає, що його рівень знань
змінився, прошу переставити свою фішку в іншу частину гори.
Бажаю, діти, успіхів постійних
І знань бажаю вам міцних, надійних.
Щоб їх змогли в житті застосувати
І будь-які вершини
підкоряти!
VІ. Домашнє завдання
ПРЕЗЕНТАЦІЯ
https://drive.google.com/file/d/1ozQ-lOU2yT3YdwLnPBTTCXuJ3OVjvRPF/view?usp=sharing
Немає коментарів:
Дописати коментар